המלצות

  תוכלו לקרוא המלצות נוספות, ולהוסיף דירוג ומשוב משלכם באתר ל מטייל  ​ובאתר טריפ-אדוויזור

 1. ענבל היקרה ! אז אחרי שהתאוששתי קצת מהחוויה , הגיע הזמן לומר לך תודה אמיתית על סיור קסום בעיר המדהימה הזו, תודה על הסיפורים, ההדרכה, החשיבה עליי (גם לאחר הסיור), הליווי- והשזירה בחוט קסום של כל אלו, לכדי שעתיים נפלאות! בטוחה שעוד נפגש בעתיד! חיבוקים!
  עדי יהלום
 2. ממליצה בחום על הסיור עם ענבל!!! היה מעולה! למדנו המון דברים שלא היינו יודעות לבד. ענבל היתה מדהימה וכייפית לכל אורך הסיור, אתגרה את הבנות בשאלות וחידות, צילמה אותנו עם הנייד שלנו, ועזרה לנו בשאלות כלליות שהיו לנו על אמסטרדם. תודה רבה!!!
  רעות אביטל אבני
 3. תודה ענקית!!! זכינו! את מדהימה!
  אסנת וחיים בנון
 4. היינו קבוצה של 20 אנשים ועשינו עם ענבל סיור הליכה של שלוש שעות באמסטרדם. ענבל לקחה אותנו למקומות יפים ומענינים, לענבל ידע רב גם על ההסטוריה של המקום וגם על חיי היום יום של התושבים, היא מאד נעימה וסבלנית ואני ממליצה עליה בחום.
  אתי ג'רבי
 5. היה לנו טיול מקסים עם מדריכה ידענית ונעימה. חוויה. לא לוותר על ענבל!
  בילהה גולדין
 6. הסיור עם ענבל היה חוויתי, מעניין, הסטוריה משולבת בהומור וידע עם המון סבלנות לשאלות והמון טיפים. חוויה מומלצת לכל מי שמגיע לאמסטרדם! תודה ענבל על יום חוויתי ומרתק. כל המשפחה שלי בהתרגשויות מהסרטון!
  הגר רונה לי מגן
 7. באוגוסט 2017 יצאנו לסיור רב דורי ברובע החלונות האדומים בהדרכתה של ענבל. אלו היו שעתיים שעברו כרגע! הזמן חלף במהירות ואין ספק שכמות הידע שהגיעה לאזנינו היתה מרשימה ביותר, וגרמה לכולנו לגלות עוד ועוד עניין בכל הנעשה ברובע. צורת ההדרכה של ענבל שמרה על כולנו מרותקים לאורך כל הדרך. מדובר היה בסיור מעשיר ביותר, בו נחשפנו למיידע חדש אשר פתח בפנינו את הצהר אל עולמם של באי הרובע בעבר ובהווה. שמענו על המדיניות בכל הנוגע למתרחש במקום, למדנו שלל פרטים חדשים ומדהימים על ההתנהלות היום יומית של הנשים אשר עובדות במקצוע זה, נחשפנו לדרכי הפיקוח והאכיפה המופעלות במקום ואת יתר המיידע המרתק כדאי לשמור לרגע האמת 😉 הסיור תובל בהומור משובח, בסיפורים מרתקים ובלבביות והתחשבות בכל באי הסיור והתאמתו גם לסבתי הנפלאה שהתקשתה מעט בהליכה. אין ספק שהסיור מומלץ בחום, ואני כל כך שמחה שהוא היה חלק מטיולנו! ענבל, תודה רבה!
  גילי מרקובסקי
 8. ענבל, רצינו להגיד לך תודה ענקית על סיור מרתק וכייפי במיוחד! היה לנו כיף ולמדנו המון!! שוב, תודה ענקית!
  חן אלישע
 9. במהלך יולי 2017 לקחנו את ענבל שתדריך אותנו במרכז אמסטרדם, שתי משפחות עם ילדים בטווח גילאים 7-12. ענבל תקשרה עם הילדים, איתגרה אותם בשאלות, וספרה סיפורים גם לגדולים. קבענו שעתיים סיור והחלטנו במקום להאריך את הסיור בשעתיים נוספות. היה סיור מוצלח מאד ואנחנו ממליצים בחום רב! תודה ענבל.
  קובי ריין
 10. היה שייט מעולה (מזג האוויר שיתף איתנו פעולה) ונהננו מאד! למדנו על אמסטרדם, היה מאד מעניין גם למבוגרים וגם לכל הבנות, מהצעירה ועד הבוגרות, ואפילו למדנו כמה מילים בהולנדית שליוו אותנו בהמשך הטיול 😊
  תמר מנדל גור