מי אני

​  
"טיילתי המון לכל מיני כיוונים, גרתי פה וגרתי גם שם מעבר לים ויש לי תואר אקדמאי במנהל עסקים. אני אוהבת לבשל וגם לאכול וכדאי שאשים לעצמי גבולות עם העניין. אני נהנית מיין טוב, מאזינה למגוון סגנונות מוסיקה, מעריכה את סרטי האחים כהן, סקרנית לגבי אנשים אחרים והסיפור שלהם, ומתה על חתולים על אף שאני ממש אלרגית אליהם”.
 
ענבל טור-שלום, צלמת מקצועית המתמחה ב צילום ארכיטקטורה ועיצוב פנים , צילום פורטרטים , צילום רחוב, צילום אורבני ו- Travel Photography, מצלמת עבור ארכיטקטים ומעצבי פנים, בתי מלון, בעלי מסעדות ועסקים אחרים כמו גם עבור אנשים פרטיים.
בשנים האחרונות ענבל החלה גם להדריך תיירים ברחבי הולנד בכלל ואמסטרדם בפרט, והיא מציעה סיורים הקשורים לצילום; סדנאות צילום קבוצתיות או פרטיות ו צילום תיירים תוך כדי סיור , כמו גם סיורים שאינם קשורים לצילום.
 
למה לטייל איתי?
מכיוון שאני חיה בעיר אמסטרדם עצמה, ואני עובדת עם מקומיים וגם עם תיירים, אני מכירה את את הולנד ובעיקר את אמסטרדם גם מהפן התיירותי וגם מהפן המקומי. אני חוקרת ומעשירה את הידע שלי כל הזמן ואת נבכי התרבות ההולנדית אני מבררת בעזרת הסקרנות הטבעית, דרך הכתובים, התעדכנות שוטפת בחדשות ובמתרחש, וכמובן באמצעות הקשרים החברתיים עם המקומיים.
אני נהנית להסביר ולספר סיפורים, מתובלים בהומור דק, גם על הרבדים שאינם גלויים לעין. במהלך הסיורים אראה לכם זוית ראיה שונה על מדינה שממבט ראשון נראית מנומנמת מחד גיסא ומסוממת ועוסקת בזנות מאידך גיסא. הסיורים הם חוויה, כמו להסתובב עם מכרה וותיקה בחצר האחורית שלה.
וכמובן, המלצות מטיילים.
 
במדיה:
בעיתון ההולנדי המקוון Dutch News .
באתר לשינוי קריירה 
Careershifters .
 
ועד שניפגש...
אם תרצו לקבל ממני מייל עדכונים והשראה, ארבע פעמים בשנה בלבד, אנא הרשמו  כאן .
אתם מוזמנים להציץ ב בלוג שלי , בו תמצאו המון מיידע רלוונטי לחופשתכם באמסטרדם. אם המיידע תרם לכם, אשמח אם תפרגנו לעמוד שלי  אמסטרדם החוויה האמיתית עם צלמת מקומית  בלייק.
אתם מוזמנים לעקוב אחרי ב פייסבוק  ו אינסטגרם .
 

תמונות שצילמתי במהלך טיולי בעולם
 1. © Inbal Tur-Shalom Photography
 2. Landscape Photography
 3. Landscape Photography, Travel Photography
 4. Portrait Photography, environmental
 5. © Inbal Tur-Shalom Photography
 6. © Inbal Tur-Shalom Photography
 7. © Inbal Tur-Shalom Photography
 8. © Inbal Tur-Shalom Photography
 9. © Inbal Tur-Shalom Photography
 10. © Inbal Tur-Shalom Photography
 11. © Inbal Tur-Shalom Photography
 12. © Inbal Tur-Shalom Photography
 13. © Inbal Tur-Shalom Photography
 14. © Inbal Tur-Shalom Photography
 15. © Inbal Tur-Shalom Photography
 16. © Inbal Tur-Shalom Photography