אמסטרדם היא עיר אינסופית בעלת פנים רבות עם איזורים שונים ומגוונים, כמו רובע החלונות האדומים, עם היסטוריה מרתקת המתחילה בכפר דייגים קטן וממשיכה אל עיר בירה קוסמופוליטית, וסיפור מיוחד של הרובע היהודי לשעבר.

הצטרפו אלי אל סיורים לאורך התעלות והסמטאות, הרחובות והכיכרות, ואספר לכם את הסיפורים של העיר המסקרנת הזו. אספר לכם גם פרטים מעניינים על החיים באמסטרדם, תקבלו טיפים על המקומות השווים בעיר, על איך להסתדר ביתר קלות עם ההולנדים ותחוו איך זה להיות מקומיים ב-מוֹקוּם (אמסטרדם).

הלב של אמסטרדם


סיור הליכה בשעות היום האורך שעתיים, מכיכר דאם ועד כיכר רמברנדט, דרך הרובע העתיק של אמסטרדם, כולל חלק ממוזיאון אמסטרדם, חצר פנימית חבויה, שוק הפרחים ועוד. בסיור זה אספר לכם על איך הכל התחיל, על ההסטוריה, על הארכיטקטורה ועל התרבות. אספר גם על איך זה לחיות בהולנד ועל איך הכל כאן קשור למים ולדת.
סיור זה יקנה לכם ידע ניכר על הולנד ועל ההולנדים, על איך המדינה הזו עובדת ומה מניע את ההולנדים, כמו גם הבנת הכיוונים בלב העיר, מה נמצא היכן ואיך מגיעים.
הזמינו כעת

אמסטרדם היהודית

סיור הליכה בשעות היום האורך שעתיים (יש אפשרות לסיור מעמיק יותר באורך 3 שעות), ברובע היהודי לשעבר של אמסטרדם. אנחנו נעבור ליד ביה"כ הפורטוגזי, המוזיאון להסטוריה יהודית, השוק היהודי לשעבר, התיאטרון ההולנדי בו ריכזו את היהודים לפני שנשלחו למחנות, אנדרטאות ועוד. בסיור זה אני אספר על ההסטוריה של היהודים באמסטרדם, מאין הם היגרו להולנד ומדוע, על האינטגרציה וההשפעה של הקהילה על התרבות ההולנדית, על תקופת מלחה"ע – II, מה המצב היום, ועוד. סיור זה יקנה לכם הבנה טובה על חיי היהודים באמסטרדם ומדוע רוב הקהילה היהודית בהולנד הוכחדה במהלך מלחה"ע ה-II.
 
* ניתן לשלב את הסיורים הלב של אמסטרדם ואמסטרדם היהודית לסיור אחד.
הזמינו כעת

רובע החלונות האדומים

סיור הליכה בשעות היום או אחר הצהרים האורך כשעתיים, ברובע בו נשים עומדות מאחורי חלונות ומציעות שירותי מין. בסיור זה נלך בסמטאות הצרות ועל גדות התעלות בתוך הרובע, ואני אספר על איך הכל התחיל ומדוע, על תהליך התפתחות תעשיית המין בהולנד, על החוק ההולנדי, איך זה עובד וכמה זה עולה, מה המצב כיום ומה התכניות לעתיד ועוד. סיור זה יתן לכם מיידע על הכוחות הכלכליים והפוליטיים שמאחורי הקלעים כמו גם מיידע פנימי והבנת הפן החברתי על נושא שנוי במחלוקת זה ועל עולם שלרובינו הוא זר כל כך.
* מומלץ לאחר סיור הלב של אמסטרדם.
 
ניתן לשלב את הסיור ברובע החלונות האדומים עם אחד מהסיורים ללא צילום לעיל או עם שניהם.
הזמינו כעת

סיור ארכיטקטורה

סיור הליכה בשעות היום המשלב נסיעה בחשמלית, האורך ½3  עד 4 שעות (יש אפשרות לסיור מעמיק יותר באורך ½4 עד 5 שעות). בסיור זה אספר את סיפורה של הולנד בכלל ואמסטרדם בפרט דרך הארכיטקטורה בתקופות שונות, המבנים עצמם, החלוקה הפנימית בתוך הבתים והדירות בהתאם לסגנון התקופה והמצב הסוציו-אקונומי של הדיירים, מי היו בעלי הבתים, שיטות הבניה והתכנון והעירוני. אספר גם על איך הכל התחיל, ההתפתחות, הכוחות הכלכליים, החברתיים והפוליטיים שהשפיעו על הארכיטקטורה, ומה התכניות לעתיד. בסיור נעבור דרך התקופות השונות; ימי הביניים, תור הזהב של הולנד, תחילת המאה ה-20 ותחילת המאה ה-21.
ארכיטקטורה קרובה לליבי ולכן אני מתמחה ב צילום ארכיטקטורה, פנים וחוץ.
הזמינו כעת

סיור במוזיאון הרייקס

סיור הליכה בשעות היום האורך כשעתיים בתוך המוזיאון הלאומי של הולנד. אני אספר על הבניין עצמו ועל היצירות מתקופת תור הזהב של הולנד. נסתכל ואספר על הציורים של הציירים הגדולים של התקופה כמו, רמבראנדט, האלס ו-וורמיר, על הסימבוליות בציורים, קומפוזיציה, משיכות המכחול, ביקורת חברתית המובעת דרך הציורים ועוד. הסיור מועבר בדרך קלילה, מסביר את 'מאחורי הקלעים' של הציורים ונותן לכם הבנה ומשמעות למה שתראו.

  


הזמינו כעת

סדנת צילום באמסטרדם

האם הייתם רוצים להבין איך לתפעל את המצלמה שלכם טוב יותר? חולמים לצלם תמונות עם אפקט WOW? האם יש לכם הבנה כלשהי ברזי הצילום אבל אתם חסרי ביטחון? מעונינים לנסות זויות צילום מענינות והגדרות מצלמה שונות?
אתם מוזמנים להצטרף אלי לסדנת צילום פרטית או קבוצתית, בשעות היום או בערב, בה נלמד ונתרגל, בדרך מעשית ופשוטה, באווירה כייפית ונעימה, איך לגשת ואיך לצלם צילום רחוב, צילום אורבני וצילום טיול, תוך שימת דגש לארכיטקטורה המקומית המיוחדת עם בתי התעלה וסירות המגורים, התכנון העירוני המעניין של התעלות הרומנטיות והגשרים המקסימים, והמקומיים שרוכבים על אפניהם לכל מקום, בשכונה הכי פוטוגנית של אמסטרדם. 
הזמינו כעת

המשיכו לקרוא

צלמת פרטית באמסטרדם

חשבו על התמונות שצילמתם בחופשתכם האחרונה: התמונה המקסימה של הילדים ליד המזרקה יצאה מטושטשת, בסלפי הרומנטי שלכם מופיע גם האגודל שלו, או התמונה עם החבר'ה שביקשתם מעובר אורח לצלם שלא מצליחה להעביר את האווירה... כמה חבל!
הזמינו אותי לצלם אתכם, לבד או עם חברים, עם המשפחה או את הצעת הנישואין שבהפתעה, את מסיבת הרווקות או צילומי זוגיות. אתם תמיד נושא התמונה ואתם בפוקוס, העיר תשמש כרקע מקסים והתאורה תיתן את האווירה. בחלק מהמקומות אני אסביר לכם איך לעמוד בשביל התמונה וחלק אני אצלם אתכם כשלא תשימו לב, אני אתפוס את הרגע עם עדשת המצלמה. וגם תלמדו משהו על ההסטוריה, על התרבות ועל החיים האמיתיים כאן באמסטרדם.
הזמינו כעת

לצפיה באלבומי תמונות

סיור במוזיאון הרייקס

סיור הליכה בשעות היום המשלב נסיעה בחשמלית, האורך כשעתיים בתוך המוזיאון הלאומי של הולנד. אני אספר על הבניין עצמו ועל היצירות מתקופת תור הזהב של הולנד. נסתכל ואספר על הציורים של הציירים הגדולים של התקופה כמו, רמבראנדט, האלס ו-וורמיר, על הסימבוליות בציורים, קומפוזיציה, משיכות המכחול, ביקורת חברתית המובעת דרך הציורים ועוד. הסיור מועבר בדרך קלילה, מסביר את 'מאחורי הקלעים' של הציורים ונותן לכם הבנה ומשמעות למה שתראו.

  


  • כל הסיורים הינם סיורי בוטיק איכותיים ופרטיים. 
  • תוכלו לבחור סיור אחד או מספר סיורים אותם נוכל לעשות ביום אחד או לפזרם על-פני מספר ימים. 
  • המחיר משתנה בהתאם למספר המשתתפים ומשך הסיור/ים.
  • יש להזמין ולשלם מראש.
  • בכדי שתהיו מודעים למדיניות הביטולים והשינויים ומיידע נוסף, אנא קראו את עמוד המיידע .

מיידע ראשוני