top of page

כללי

  • מומלץ לנעול נעלי הליכה נוחות לטיול הליכה בעיר.

  • הביאו איתכם בקבוק שתיה וחטיף אנרגיה.

  • בקיץ, מומלץ להביא כובע, משקפי שמש וקרם הגנה.

  • במקרה של גשם, כדאי להביא מטריה ו/או מעיל גשם ולנעול נעלי הליכה שאינן מחדירות מים. על המלצות לבוש בחופשה חורפית תוכלו לקרוא כאן.

  • במקרה של סערה (על-פי השירות המטאורולוגי הממלכתי ההולנדי), אם יש אפשרות, נדחה את הסיור למועד אחר. אם לא, הסיור יבוטל.

  • יש להזמין ולשלם מראש על כל הסיורים. לתנאי ביטול או שינוי אנא קראו בהמשך העמוד.

  • אני אשתדל לעבור במהלך הסיור בכל האתרים המצוינים באתר. יחד עם זאת, אמסטרדם היא עיר דינאמית ולא כל האתרים פתוחים ופעילים בכל ימי השבוע ולפעמים מתבצעים שיפוצים באתר זה או אחר. במקרה כזה אנו נטייל באתרים חלופיים.

מידע

הגיעו בזמן!

אנא הגיעו אל נקודת המפגש לפחות 5 דקות לפני זמן תחילת הסיור.

אם אתם מאחרים, אנא התקשרו אלי והודיעו לי מיידית.

אני אמתין לכם 20 דקות שלאחריהן אעזוב את המקום והדבר יחשב כאי הגעה.

והיה ותגיעו מאוחר לסיור, זמן האיחור ירד מזמן הסיור, והסיור יתקיים בזמן שנותר עד לשעת הסיום המקורית.

והיה ותרצו להאריך את הסיור מעבר לשעת הסיום המקורית ואני פנויה, שעות נוספות יחויבו ב- 150 € לשעה או חלק משעה.

סדנאות צילום קבוצתיות יצאו בזמן. אנא הגיעו אל נקודת המפגש לפחות 5 דקות לפני זמן תחילת הסיור. אם תגיעו לאחר שהקבוצה עזבה את המקום, הדבר יחשב כאי הגעה.

הזמנת סיורים

בכדי להבטיח את הזמינות שלי, מומלץ להזמין את הסיורים כשבועיים לפני המועד המבוקש. יחד עם זאת, אני מבינה כי אתם אנשים עסוקים ושיכול להיות שתתפנו להזמין סיור סמוך יותר למועד המבוקש. במקרה זה, אנא שלחו לי מייל עם המועד המבוקש ואולי אוכל לשבץ אתכם לסיור.

התשלום

יש להזמין ולשלם מראש על כל הסיורים, הסדנאות או הצילומים.

שמירת המועד עבורכם מותנה בקבלת תשלום מלא. 

אחרי קביעת מועד הסיור, ישלח אליכם מייל עם בקשת תשלום.

אם יש לכם חשבון בנק בהולנד, תוכלו לשלם באמצעות Internet banking או אפליקציית Tikkie. אנא ציינו זאת בעת ההזמנה.

מערכת התשלום בכרטיסי אשראי איתה אני עובדת  (Mollie), משתמשת ב-https כלומר Hyper Text Transfer Protocol Secure, שהוא הגרסה המאובטחת של http - הפרוטוקול המעביר מיידע בין הדפדפן שלכם ואתר האינטרנט אליו אתם מחוברים. ה-S מציינת Secure, כלומר, כל התקשורת שבין הדפדפן שלכם לאת האינטרנט איתו אתם בתקשורת מוצפן. המשמעות היא, שכל פרטי התשלום שלכם מוגנים. יחד עם זאת, במקרה שיש בעיה עם התשלום, Mollie ואני נעביר מיידע על הלקוח בנינו וזאת כדי לפתור את הבעיה בלבד.

 

לאחר קבלת התשלום ישלח אליכם מייל אישור ופרטים נוספים.

מחירים

כל המחירים באתר זה הינם במטבע אירו (€).

התשלום יעשה בכרטיס אשראי דרך האינטרנט באמצעות מערכת של חברת Mollie הכוללת מערכת אוטומטית להמרת מטבע זר. הסכום שיגבה על-ידי המערכת של Mollie ישתנה בהתאם לשער החליפין בעת התשלום. אין לי כל אחריות או השפעה על שער החליפין לפיו Mollie גובה את התשלום.

לכל תשלום בכרטיס אשראי תתווסף עמלה כדלהלן;

כרטיסי אשראי אירופאים: 0.25 € + 1.9%

אמריקן אקספרס, מאסטרקארד, ויזה, business cards וכרטיסי אשראי שאינם אירופאים: 0.25 € + 3.25%

המחיר כולל את כל המיסים המקומיים.

המחיר כולל את הנסיעות שלי בחשמלית אל הסיור.

המחיר אינו כולל: מזון ומשקאות, שכירת אפניים, שכירת חצובה, כניסה לאתרים וכל דבר אחר אשר אינו מצויין במפורש ככלול.

מדיניות שינוי מועד

אם הזמנתם סיור ואתם מעונינים לשנות את מועד הסיור, אנא שלחו לי מייל כדי לבדוק איתי האם אני זמינה/יש מקום לסיור במועד המבוקש. אם אני זמינה/יש מקום לסיור במועד המבוקש תקבלו מייל עם בקשה לתשלום עבור שינוי המועד. אם אני לא זמינה/אין מקום לסיור במועד המבוקש ולא תרצו להשאיר את המועד המקורי או לא נוכל למצוא מועד אחר שיתאים לכולנו, בקשתכם תחשב לביטול הסיור.

 

להלן התשלום על שינוי מועד הסיור;

עד 8 ימים לפני התאריך - לא יגבה תשלום עבור שינוי מועד.

5-7 ימים לפני התאריך - תחויבו בתוספת של 50% מהעלות.

2-4 ימים לפני התאריך - תחויבו בתוספת של 80% מהעלות.

יום אחד לפני / ביום עצמו - תחויבו בתוספת של 100% מהעלות.

מדיניות ביטול והחזר תשלום

אם הזמנתם סיור ואינכם יכולים להשתתף בסיור, אנא שלחו לי מייל כדי לבקש זיכוי על תשלום הסיור.

אינני אחראית על עמלות, דמי עסקה או כל תשלום אחר ששילמתם במהלך התשלום על הסיור.

כל הזיכויים יהיו בגובה מחיר הנטו של הסיור עצמו, יועברו אל הרוכש בלבד ולא יכללו עמלות, דמי עסקה, מיסים וכו'.

להלן התשלום על ביטול;

עד 15 ימים לפני התאריך - יוחזר לכם 100%.

8-14 ימים לפני התאריך - יוחזר לכם 50%.

7-2 ימים לפני התאריך - יוחזר לכם 20%.

יום אחד לפני התאריך / ביום עצמו / 20 דקות איחור / אי הגעה - לא תקבלו החזר כספי.

 

במקרה שאני אבטל את הסיור, מכל סיבה שהיא, מובטח לכם זיכוי של 100% מחיר הנטו של הסיור ששולם.

תשלומים נוספים

אני אשלם את נסיעותי בחשמלית אל הסיור, אך אם תבחרו בנסיעה נוספת (לדוגמה מונית או חשמלית), או פעילות הכרוכה בתשלום בזמן הסיור (כמו רכישת מזון ומשקאות או סיבוב על הגלגל הענק...) התשלום על פעילויות או שירותים אלו הינו באחריותכם. אם אנני יכלה להמשיך ולהעביר את הסדנה מבלי לשלם על הפעילות או השירות, התשלום עבורי הינו גם כן באחריותכם.

העברת ההזמנה למשתתף אחר

ניתן להעביר את כל הסיורים אל אדם אחר וזאת לפני מועד הסיור. יש להודיע לי על העברת הסיור למשתתף אחר במייל ומבעוד מועד.

בטיחות בכל הסיורים והסדנאות

כל הסיורים והסדנאות מתבצעים במקומות ציבוריים, כבישים, שבילי הליכה, שבילי אפניים, גנים ציבוריים, מבנים וכו'. אני אעשה כל שביכלתי לשמור על בטיחותכם, ויחד עם זאת אתם מבינים ומסכימים כי אין לענבל טור-שלום ואמסטרדם החוויה האמיתית עם צלמת מקומית, כל אחריות במקרה של נזק לרכוש או גוף וכי אתם לוקחים אחריות מלאה לבטיחותכם וציודכם.

 

אנא שימו לב במיוחד כאשר אתם חוצים כבישים!  א-פ-נ-יי-ם ‼!

מזג האוויר

במהלך השנים שמתי לב שאם תחזית מזג האוויר מראה סיכוי, ולו הקלוש ביותר, לגשם, מטיילים נרתעים ושוקלים לשנות את מועד הסיור או אף לבטלו. בהולנד יש סיכוי לגשם בכל ימי השנה אך החיים כאן ממשיכים כרגיל. מזג האוויר יכל להשתנות כמה וכמה פעמים ביום, כך שתחזית מזג האוויר, בעיקר זו לחמישה ימים, אינה מדוייקת בלשון המעטה, ואם הבוקר מתחיל מעונן זה לא מחייב שבהמשך היום ירד גשם כבד. וגם כשיורד גשם כבד, בדרך כלל הוא נפסק תוך כעשר דקות או נחלש והופך לזרזוף עדין. אין טעם לנסות לקבוע את הסיור שלכם ליום עם מזג אוויר מושלם כי זה יהיה בדיוק היום בו תהיו כבר בחזרה בישראל!

סדנאות צילום

לא לשכוח

סוללת מצלמה טעונה במלואה ואם יש ברשותכם סוללה נוספת, וודאו כי גם היא טעונה במלואה והביאו אותה עמכם. חשוב בעיקר לסדנאות צילום ערב.

וודאו כי יש לכם מקום על כרטיס/י הזיכרון של המצלמה.

 

שכירת חצובה

לסיור הערב נשתמש בחצובה, אם אין בכוונתכם להביא את החצובה שלכם, ניתן לשכור חצובה עבור 9 € חצובה/ערב/למשתתף. אתם תקבלו את החצובה במצב תפעולי טוב. והיה והחצובה ניזוקה או חלק ממנה אבד בזמן הסדנה, מוסכם עליכם כי באחריותכם לשלם 90 € נוספים לכיסוי תיקון החצובה/רכישת חצובה חדשה.

 

קניין רוחני

במהלך הסדנה, גם אני אצלם את הנוף העירוני וגם אתכם בזמן שאתם מצלמים. מוסכם עליכם כי יכל להיות ובעתיד אערוך מחדש, אפיץ ואציג בפומבי את תמונותיכם, בכל צורה ומדיה, כולל באמצעות אתרי אינטרנט של צד שלישי ומנועי חיפוש אשר ידועים כיום או יפותחו בעתיד, וזאת למטרת קידום ושיווק שירותי הצילום וההדרכה שאני מציעה. זכות זו הינה נצחית, אינה בלעדית, ללא תשלום תמלוגים, משולמת במלואה ותקפה בכל העולם.

אם אתם מעדיפים שלא אשתמש בתמונותיכם, אין בעיה, רק שלחו לי מייל עם הבקשה.

צלמת פרטית

לפני שאתם מזמינים

אנא הסתכלו בתיק העבודות שלי פעם נוספת - כאן. אתם אוהבים את התמונות? הסגנון מדבר אליכם? הצבעוניות עושה לכם את זה? אם עניתם "כן" לכל השאלות, אשמח לצלם אתכם. אם עניתם ולו על שאלה אחת ב-"לא, או "לא ממש", זה הזמן לוותר על הרעיון. בעצם הזמנת השירות אתם מאשרים כי לא יהיו לכם טענות לגבי הסגנון ועריכת התמונות ולא יהיה מקום לבקשה לעריכה מחדש.

 

התמונות שלכם

הגלריה הפרטית שלכם תמיד תכלול את התמונות הטובות ביותר מהסיור, תמונות שעברו עריכה מקצועית, כל תמונה ותמונה. אנא זכרו שבצילום בחוץ, בגלל התאורה והתנאים הסביבתיים, לא כל התמונות יוצאות בדיוק כמו שתכננו. אם יש לכם תמונה שאתם חייבים שתהיה לכם באלבום, אנא שתפו אותי מבעוד מועד.

לאחר חמישה ימי עבודה מיום הצילומים, אתם תקבלו תמונות (קבצי JPG) שעברו עריכה מקצועית באיכות גבוהה מוכנות לשיתוף במדיה חברתית ומוכנות להדפסה. אם אני רואה שלא אוכל לשלוח לכם את התמונות המעובדות במסגרת זמן זה, אודיע לכם בהקדם האפשרי.

אתם תקבלו עד 15 תמונות לכל שעת סיור (כלומר מסיור של שלוש שעות תקבלו עד כ-45 תמונות).

תמונות לא ערוכות או קבצי RAW אינן נחשבות למוצר מוגמר ולפיכך קבצים אלו לא יועברו אליכם. בעצם הזמנת השירות אתם מאשרים כי לא תבקשו בכל שלב שהוא לקבל מוצר שאינו מוגמר.

 

תשלומים נוספים

אני אשלם את נסיעותי בחשמלית, אך אם במהלך הסיור תבחרו בנסיעה בכלי תחבורה שאינו חשמלית (לדוגמה מונית או ריקשה), או פעילות הכרוכה בתשלום בזמן הסיור (כמו רכישת מזון ומשקאות או סיבוב על הגלגל הענק...) התשלום על פעילויות או שירותים אלו הינו באחריותכם. אם אינני יכולה לצלם אתכם מבלי לשלם על הפעילות או השירות, התשלום עבורי הינו גם כן באחריותכם.

 

זכויות יוצרים

אתם זכאים לשימוש פרטי בלבד בתמונות ואינכם זכאים לשימוש מסחרי בתמונות. אתם יכולים לשתף, להדפיס ולתלות אצלכם על הקיר, אך אינכם מורשים לשנות את התמונות או למכור אותן כמדיה דיגיטלית או מודפסת. אין למכור רשיון שימוש בתמונות. אין לתת רשות לשימוש בתמונות בחינם. אין להשתמש בתמונות לצרכי פרסום. זכויות היוצרים על התמונות הינן של הצלמת ענבל טור-שלום.

 

קניין רוחני

מוסכם עליכם כי יכל להיות ובעתיד אערוך מחדש, אפיץ ואציג בפומבי את תמונותיכם, בכל צורה ומדיה, כולל באמצעות אתרי אינטרנט של צד שלישי ומנועי חיפוש אשר ידועים כיום או יפותחו בעתיד, וזאת למטרת קידום ושיווק שירותי הצילום וההדרכה שאני מציעה. זכות זו הינה נצחית, אינה בלעדית, ללא תשלום תמלוגים, משולמת במלואה ותקפה בכל העולם.

אם אתם מעדיפים שלא אשתמש בתמונותיכם, אין בעיה, רק שלחו לי מייל עם הבקשה.

KvK nr: 52741176

© אין להעתיק, לשנות, לשכתב, לצלם, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש אחר, מסחרי או לא מסחרי אחר בתכנים המתפרסמים באתר זה, לרבות מאמרים, עצות שימושיות, מדריכים, ותמונות בלא קבלת הסכמתם המפורשת מראש ובכתב של בעלי הזכויות בתכנים אלה.
מותר לשתף קישור ישיר לאתר ו/או לעמוד מסויים ו/או פוסט בלוג מסויים.
bottom of page