top of page
 
אמסטרדם היא עיר אינסופית בעלת פנים רבות עם אזורים שונים ומגוונים, כמו רובע החלונות האדומים, עם היסטוריה מרתקת המתחילה בכפר דייגים קטן וממשיכה אל עיר בירה קוסמופוליטית, וסיפור מיוחד של הרובע היהודי לשעבר.
הצטרפו אלי לסיורי בוטיק פרטיים ואיכותיים, לאורך התעלות והסמטאות, הרחובות והכיכרות, ואספר לכם את הסיפורים של העיר המסקרנת הזו. אספר לכם גם פרטים מעניינים על החיים באמסטרדם, תקבלו טיפים על המקומות השווים בעיר, על איך להסתדר ביתר קלות עם ההולנדים ותחוו איך זה להיות מקומיים ב-מוֹקוּם (אמסטרדם).
WalkingTour_with_InbalTurShalom_Heart_of
הלב של אמסטרדם

סיור הליכה בשעות היום האורך שעתיים, שיעבור דרך כיכר דאם, הרובע העתיק של אמסטרדם, חצר פנימית חבויה ועוד. בסיור זה אספר לכם על איך הכל התחיל, על ההיסטוריה, על הבניינים ועל התרבות. אספר גם על איך זה לחיות בהולנד ועל איך הכל כאן קשור למים ולדת. סיור זה יקנה לכם ידע ניכר על הולנד ועל ההולנדים, על איך המדינה הזו עובדת ומה מניע את ההולנדים, כמו גם הבנת הכיוונים בלב העיר, מה נמצא היכן ואיך מגיעים.

WalkingTour_with_InbalTurShalom_Jewish_A
אמסטרדם היהודית

​סיור הליכה בשעות היום האורך שעתיים (יש אפשרות לסיור מעמיק יותר באורך 3 שעות), ברובע היהודי לשעבר של אמסטרדם. אנחנו נעבור ליד ביה"כ הפורטוגזי, המוזיאון להיסטוריה יהודית, השוק היהודי לשעבר, התיאטרון ההולנדי בו ריכזו את היהודים לפני שנשלחו למחנות, אנדרטאות ועוד. בסיור זה אני אספר על ההיסטוריה של היהודים באמסטרדם, מאין הם היגרו להולנד ומדוע, על האינטגרציה וההשפעה של הקהילה על התרבות ההולנדית, על תקופת מלחה"ע – II, מה המצב היום, ועוד. סיור זה יקנה לכם הבנה טובה על חיי היהודים באמסטרדם ומדוע רוב הקהילה היהודית בהולנד הוכחדה במהלך מלחה"ע ה-II.

 

ניתן לשלב את הסיורים הלב של אמסטרדם ואמסטרדם היהודית לסיור אחד עם הפסקה של חצי שעה בין שני הסיורים.

WalkingTour_with_InbalTurShalom_RedLight
רובע החלונות האדומים

סיור הליכה בשעות היום האורך כשעתיים, ברובע בו נשים עומדות מאחורי חלונות ומציעות שירותי מין. בסיור זה נלך בסמטאות הצרות ועל גדות התעלות בתוך הרובע ואני אספר על איך הכל התחיל ומדוע, על תהליך התפתחות תעשיית המין בהולנד, על החוק ההולנדי, איך זה עובד וכמה זה עולה, מה המצב כיום ומה התוכניות לעתיד ועוד. סיור זה יתן לכם מידע על הכוחות הכלכליים והפוליטיים שמאחורי הקלעים כמו גם מידע פנימי והבנת הפן החברתי על נושא שנוי במחלוקת זה ועל עולם שלרובינו הוא זר כל כך.

* מומלץ לאחר סיור המיטב של אמסטרדם.

 

ניתן לשלב את הסיור ברובע החלונות האדומים עם אחד מהסיורים ללא צילום לעיל או עם שניהם.

Amsterdam_Architecture_Walking_Tour_with
סיור ארכיטקטורה

סיור הליכה בשעות היום המשלב נסיעה בחשמלית, האורך ½3  עד 4 שעות (יש אפשרות לסיור מעמיק יותר באורך  ½4 עד שעות). בסיור זה אספר את סיפורה של הולנד בכלל ואמסטרדם בפרט דרך הארכיטקטורה בתקופות שונות, המבנים עצמם, החלוקה הפנימית בתוך הבתים והדירות בהתאם לסגנון התקופה והמצב הסוציו-אקונומי של הדיירים, מי היו בעלי הבתים, שיטות הבניה והתכנון העירוני. אספר גם על איך הכל התחיל, ההתפתחות, הכוחות הכלכליים, החברתיים והפוליטיים שהשפיעו על הארכיטקטורה, ומה התוכניות לעתיד. בסיור נעבור דרך התקופות השונות; ימי הביניים, תור הזהב של הולנד, תחילת המאה ה-20 ותחילת המאה ה-21. 

ארכיטקטורה קרובה לליבי ולכן אני מתמחה בצילום ארכיטקטורה, פנים וחוץ.

WalkingTour_with_InbalTurShalom_RijksMus
סיור במוזיאון הרייקס

​סיור הליכה בשעות היום האורך כשעתיים בתוך המוזיאון הלאומי של הולנד. אני אספר על הבניין עצמו ועל היצירות מתקופת תור הזהב של הולנד. נסתכל ואספר על הציורים של הציירים הגדולים של התקופה כמו, רמברנדט, האלס ו-ורמיר, על הסימבוליות בציורים, קומפוזיציה, משיכות המכחול, ביקורת חברתית המובעת דרך הציורים ועוד. הסיור מועבר בדרך קלילה, מסביר את 'מאחורי הקלעים' של הציורים ונותן לכם הבנה ומשמעות למה שתראו. 

הזמינו כעת או שאלו אותי על הסיור במוזיאון ואן גוך.

PhotographyWorkshops_with_InbalTurShalom
סדנת צילום פרטית באמסטרדם

סדנת צילום המתאימה למצלמים בכל הרמות במצלמות וסמרטפונים. במהלך הסדנה נלמד ונתרגל, בדרך מעשית ופשוטה, באווירה כיפית ונעימה, איך לגשת ואיך לצלם צילום רחוב, צילום אורבני ו-travel photography.​ ​תוכלו לבחור ​​סדנת צילום בשעות היום או באור קלוש, את אורך הסדנה, ואת היום והשעה. תוכלו להיות ספציפיים לגבי המשאלות שלכם מהסדנה או לתת לי מידע כללי על תחומי העניין ורמת הצילום שלכם ואני אצור במיוחד עבורכם את הסדנה המושלמת.

תסיי​מו​ את הסדנה עם טיפים וטריקים לצילום שתוכלו להשתמש בהם גם בעתיד, עם שלל תמונות שאתה צילמת כמו מקצוע​נים​, מזכרת נפלאה מהביקור שלכם בעיר, תמונות אותן תוכל לשתף עם חברים ומשפחה שיתפעלו מהתמונות מהחוויה.

Amsterdam_PhotoShoot_by_©InbalTurShalom
צלמת פרטית באמסטרדם

חשבו על התמונות שצילמתם בחופשתכם האחרונה: התמונה המקסימה של הילדים ליד המזרקה יצאה מטושטשת, בסלפי הרומנטי שלכם מופיע גם האגודל שלו, או התמונה עם החבר'ה שביקשתם מעובר אורח לצלם שלא מצליחה להעביר את האווירה... כמה חבל!

הזמינו אותי לצלם אתכם, לבד או עם חברים, עם המשפחה או את הצעת הנישואין שבהפתעה, את מסיבת הרווקות או צילומי זוגיות. אתם תמיד נושא התמונה ואתם בפוקוס, העיר תשמש כרקע מקסים והתאורה תיתן את האווירה. בחלק מהמקומות אני אסביר לכם איך לעמוד בשביל התמונה וחלק אני אצלם אתכם כשלא תשימו לב, אני אתפוס את הרגע עם עדשת המצלמה. וגם תלמדו משהו על ההיסטוריה, על התרבות ועל החיים האמיתיים כאן באמסטרדם.

מעונינים במידע על הסיורים החדשים?

  • כל הסיורים הינם סיורי בוטיק איכותיים ופרטיים. 
  • תוכלו לבחור סיור אחד, מספר סיורים או את כולם, להזמין כמה סיורים ליום אחד או לפזרם על-פני מספר ימים. 
  • לא מצאתם סיור שמתאים לכם בדיוק? מוזמנים ליצור עימי קשר, לספר לי מה מעניין אתכם ואני אתפור סיור שיתאים בדיוק למידותיכם.
  • המחיר משתנה בהתאם למספר המשתתפים ומשך הסיור/ים.
  • יש להזמין ולשלם מראש.
  • בכדי שתהיו מודעים למדיניות הביטולים והשינויים ומידע נוסף, אנא קראו את עמוד המידע.

מידע ראשוני

Quick Info Anchor
bottom of page