top of page

תכנון מסלול

בניית מסלול טיול מראש מכניסה אתכם לאווירה ולראש של החופשה עוד כשאתם בבית, לי זה עושה פרפרים נעימים בבטן ועבורי זה חלק מהחוויה הכוללת. כשיש מסלול טיול מוכן מראש, בזמן הטיול עצמו אני חוסכת זמן יקר, הרבה כסף ולא מעט כאב ראש. 
 
התחילו את הטיול שלכם בהולנד בהנאה ובראש שקט, עברו על ההמלצות שלי לשלושה מסלולי סוף שבוע באמסטרדם, הבינו איך לעבוד עם התחבורה הציבורית בהולנד, לימדו איך להתמצא ולנווט באמסטרדם ותכננו לעצמכם חופשה מהחלומות. מידע נוסף חשוב ורלוונטי לתכנון חופשתכם בהולנד בכלל ובאמסטרדם בפרט, תוכלו למצוא אצלי בבלוג.
B&J_in_Amsterdam_by_©Inbal_Tur-Shalom_Ph
שירות סְקִירָת מסלול טיול

בזמן שאתם מתכננים את הטיול באמסטרדם, מצד אחד עודף המידע הקיים בספרים, באתרי האינטרנט, בקבוצות הפייסבוק והמלצות מחברים ומצד שני המידע החסר יכל לבלבל מאד, כך שגם אם תכננתם מסלול בכוחות עצמכם, כדאי שעין מקצועית תעבור על התוכנית, תוודא שהיא הגיונית וברת ביצוע, שמצד אחד לא העמסתם יותר מידי ומצד שני שאתם לא מפספסים אתר או אירוע שיכול לעניין אתכם.  

בשירות סְקִירָת מסלול טיול לאחר יצירת הקשר איתי, אשלח לכם שאלון, אתם תשלחו לי את המסלול שתכננתם ואת השאלון המלא. אני אצור קשר כדי לעדכן שהשאלון והתכנית הגיעו, אולי אשאל שאלות הבהרה ואשלח לכם קישור דרכו תוכלו לשלם בכרטיס אשראי. כאשר התשלום יתקבל, אני אעבור על הפרטים, נקבע מועד לשיחת טלפון (ווטסאפ / סקייפ / פייסבוק מסנג'ר), שתארך חצי שעה, שבמהלכה אני אדייק לכם את תוכנית הטיול כך שחופשתכם בהולנד תהייה חוויה בלתי נשכחת. 

NM_BacheloretteParty_in_Amsterdam_by_©I
שרות תכנון מסלול טיול

אם המידע שמצאתם כל-כך מבלבל, שאתם אפילו לא יודעים מהיכן להתחיל לתכנן את הטיול, או שאין לכם זמן לתכנן את מסלול הטיול בעצמכם, שרות תכנון מסלול טיול הוא בדיוק עבורכם. לאחר יצירת הקשר איתי, אשלח לכם שאלון. לאחר שתשלחו לי את השאלון המלא, אבנה מסלול שיתאים בדיוק לתחומי העניין שלכם, לקצב שלכם, לתקציב שלכם ואולי אפילו אפתיע אתכם עם רעיון עליו לא חשבתם. 

אני אשלח לכם קובץ PDF מסודר ואנחנו נקבע מועד לשיחת טלפון (ווטסאפ / סקייפ / פייסבוק מסנג'ר), שתארך חצי שעה, שבמהלכה אני אסביר לכם את תוכנית הטיול כך שחופשתכם בהולנד תהייה חוויה בלתי נשכחת.  

למי שירות תכנון מסלול טיול בהולנד ואמסטרדם יכל לעזור?

 

 • תגיעו לימים ספורים לכנס ובין ההרצאות, הפגישות וארוחת הגאלה, אתם רוצים להכיר את אמסטרדם ולהנות מהשפע שיש לה להציע.

 • הצטרפתם לבן/ת זוגכם לנסיעת עסקים ובזמן שהם בפגישות עבודה, אתם מעונינים לטייל ולחוות את העיר.

 • הזמנתם חופשה משפחתית רב דורית בכפר נופש ומנסים לבנות מסלול שירצה וישמח את כולם.

 • מתכננים סוף שבוע רומנטי שבמהלכו תציעו נישואין.

 • טיול שופינג, תרבות וסטייל עם החברות. 

 • חופשה עם החבר'ה חובבי הבירה ומרוצי מכוניות. 

 • תהיו בחניית ביניים ארוכה מספיק בשביל לצאת לכמה שעות משדה התעופה, ואתם רוצים לנצל את הזמן באופן אופטימלי.

 • או כל קונסטלציה אחרת.

מוזיאונים, אטרקציות, נקודות עניין חשובות, מקומות מיוחדים, אתרים פחות מוכרים, סיורים, פסטיבלים, שווקים, קולינריה ועוד.

אני אסנן עבורכם את המידע הרלוונטי המתאים לכם, ואנגיש לכם אותו באופן ברור ומסודר.

 • אני יכולה ליצור עבורכם תוכנית נסיעה למספר שעות, יום אחד או מספר ימים.
 • עלות שירות תכנון מסלול תלויה בכמה גורמים, כגון מספר היעדים, כמות הזמן לתכנון ומגוון המטיילים. תכנון סוף שבוע זוגי באמסטרדם לוקח פחות זמן ומאמץ מאשר תכנון חופשה של שבוע ברחבי הולנד למשפחה עם שלושה דורות.
 • לאחר שתשלחו לי מידע על מה שאתם מחפשים, אני אשלח לכם הצעת מחיר בהתאמה אישית. אנא שימו לב כי התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי לפני שאתחיל בתכנון הנסיעה שלכם.
 • הבהרה: אני לא מבצעת הזמנות בשמכם, אלא אני מספקת רשימה עם הצעות, לדוגמה: אטרקציות ומסעדות, ואתם תבחרו אם להזמין כרטיסים / מקום מבעוד מועד או שלא או אפילו שלא ללכת אל האטרקציות והמסעדות שאני הצעתי.

מידע ראשוני

bottom of page